UWAGA! Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Więcej

AKCEPTUJĘ

Dołącz do grupy Mastermind

W grupie osób z doświadczeniem możesz omówić swoje wyzwania oraz zweryfikować pomysły.

Agile Coach w organizacji

Czym jest Mastermind?

Mastermind to regularne spotkania i praca w zamkniętej grupie osób, które łączy wspólny cel rozwojowy. Osoby pracujące w podobnych rolach oraz o podobnym poziomie doświadczenia, równocześnie pracujące w różnych organizacjach mogą dzielić się wiedzą, wzajemnie się motywować, inspirować i wspierać. Mastermind daje szansę poznania ciekawych ludzi i konfrontacji swoich pomysłów z nimi. Opiera się na zaufaniu, szczerości i współpracy. Każdy uczestnik jest jednocześnie dawcą i biorcą, uczy innych i uczy się od innych.

Koncepcję grupy mastermind opisał szczegółowo Napoleon Hill w 1937 roku w książce "Myśl i bogać się".

Dołącz do grupy Mastermind

Zapraszam osoby zdecydowane i gotowe poświęcić czas. Każdego, kto szuka nowych wyzwań, konstruktywnej rozmowy i feedbacku. Otwartych na dzielenie się wiedzą i korzystanie z wiedzy uczestników grupy.

Zapraszam do grup:

Czego możesz się spodziewać

Na pierwszym spotkaniu ustalimy kontrakt, częstotliwość i strukturę spotkań. Proponowany szablon to cykliczne, comiesięczne 3-4 godzinne sesje, składające się z otwarcia, przeglądu wcześniejszych akcji, pracą nad tematami uczestników, zamknięcia z umówieniem kolejnego spotkania.


Zapraszam do kontaktu

Całość to więcej niż suma jej składników

Arystoteles

Skontaktuj się ze mną w celu omówienia zakresu, ceny, grupy, itp.

+48 508 846 109
mariusz.petlic@sube.pl
Przeglądnij mój profil na LinkedIn